Ogień Dwóch Serc 3/4 Listopada 2023 NSJ Wrocław

W piątkowy wieczór 3 listopada w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego, Pl.Grunwaldzki 3, we Wrocławiu, o godzinie 19.00 rozpocznie się Eucharystia. Będzie to pierwszy punkt programu wydarzenia modlitewnego „Ogień Dwóch Serc” związanych z realizacją prośby Maryi z Fatimy dotyczącą 5 pierwszych sobót miesiąca.

Po liturgii o godzinie 20.00 przewidziane jest nabożeństwo ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Po nim (około godz. 22.00) wrocławskie wspólnoty rozpoczną całonocne uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem, które potrwa do rana i zakończy się Eucharystią w sobotę o godz.8.00 

Ps. Zapraszamy studentów. Przez całą noc, w godzinach 22.00-7.00 tuż przy kościele, w „Stolarni” będzie możliwość wypicia kawy i rozmowy z osobami ze wspólnot działających przy parafii (Duszpasterstwo Akademickie MOST, Wspólnota „Odbudowa”).

ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWO EWANGELIZACYJNE Z MODLITWĄ O UWOLNIENIE I UZDROWIENIA – GODZ. 20.00

WCHODŹCIE PRZEZ CIASNĄ BRAMĘ! BO SZEROKA JEST BRAMA I PRZESTRONNA TA DROGA, KTÓRA PROWADZI DO ZGUBY, A WIELU JEST TAKICH, KTÓRZY PRZEZ NIĄ WCHODZĄ. JAKŻE CIASNA JEST BRAMA I WĄSKA DROGA, KTÓRA PROWADZI DO ŻYCIA, A MAŁO JEST TAKICH, KTÓRZY JĄ ZNAJDUJĄ! MT 7,13-14

PLAN WYDARZEŃ:

🔥👉 19:00  EUCHARYSTIA NA ROZPOCZĘCIE

🔥👉 20:00  PRZYJĘCIE PANA JEZUSA JAKO PANA I ZBAWICIELA – DIAKONIA EWANGELIZACJI R.Ś-Ż,

🔥👉 21:00  MODLITWA O UZDROWIENIE – KARMEL i TY

🔥👉 22:00 ROZPOCZĘCIE NOCNEGO CZUWANIA i UWIELBIENIA

🔥👉 8: 00 ZAKOŃCZENIE CZUWANIA EUCHARYSTIĄ

ZAPRASZAMY DO WSPOLNEGO UWIELBIENIA, BĘDA GOŚCIŁY ZNANE WSPOLNOTY Z CAŁEGO WROCŁAWIA: m.in. ODBUDOWA. ZESPÓŁ NOE, EFFATHA i wiele innych.

W CZASIE CZUWANIA W „STOLARNII” KAWA, HERBATA, CIASTA i.. STUDENCI ZE WSPÓLNOTY AKADEMICKIEJ „MOST”. 

B Ę D Z I E  O G I E Ń🔥

Z A P R A S Z A M Y !!!