Kochani. Próbuje zbierać pieniądze na zakup sprzętu nagłośnieniowego

Kochani!
Dawaliśmy, dajemy i będziemy dawać Wam z siebie jak najwięcej! Już w marcu powrócimy z posługą po długiej przerwie, w odnowionym składzie i repertuarze! Dzisiaj potrzebujemy prosić o coś od Was. Próbujemy zebrać pieniądze na zakup sprzętu nagłośnieniowego, dzięki któremu będziemy mogli poprawić efektywność prób, a także nagłośnić mniejsze uwielbienia. Możecie być pewni, że każdego sponsora, bez względu na wpłaconą kwotę, obejmiemy naszą modlitwą i ogromną wdzięcznością!

Więcej znajdziecie pod tym linkiem:

https://zrzutka.pl/hgm5fa

Żeby uniknąć wszelkich wątpliwości – zespół działa NON-PROFIT, nikt kto w zespole śpiewa lub gra nie czerpie żadnych korzyści majątkowych z tej działalności :)Przez jakiś czas zmagaliśmy się z problemami kadrowymi, jednak jesienią 2019 roku, Bóg pobłogosławił nam grupą wspaniałych ludzi którzy dołączyli do składu i pomogli nam uzupełnić braki.

W tej chwili jest nas już całkiem sporo:

  1. Perkusja – Marcin Zieliński i Paweł Janowski
  2. Perkusjonalia – Artur Korzekwa
  3. Gitara basowa – Daniel Korzekwa
  4. Instrumenty klawiszowe – Jakub Ratuszniak
  5. Gitara akustyczna/elektryczna – Tomasz Burda
  6. Gitara Elektryczna – Marek Urbanowicz
  7. Saksofony – Piotr Gnyszk
  8. Wokale – Natalia Koza, Judyta Wojtała, Jakub Kocięba oraz współpracujący z nami Bartek Deryło, którego możesz znać z „Voice of Poland”! W sekcji wokalnej nadal trwa nabór więc tutaj mogą pojawić się kolejne nazwiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *