Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i wewnętrzne

Zapraszamy Cię już 7 marca 2020 r (sobota) na godz. 18.00 na mszę z modlitwą o uzdrowienie fizyczne i duchowe.

Rozpoczynamy Eucharystią.

Będziemy uwielbiać Boga oraz modlić się o uzdrowienie fizyczne i wewnętrzne. Jezus zmartwychwstał i żyje. I w Nim mamy nowe życie. Ty masz nowe życie. Każdy może doświadczyć osobistego spotkania z Panem Jezusem. Powierzyć mu siebie, zostać przemienionym. Wystarczy, że otworzysz swoje serce a Bóg zacznie działać w Twoim życiu.

Pamiętaj nieważne w jakim momencie życia jesteś. Jak głęboką masz depresję, jak ciężko jesteś chory, chora. Jezus ma dla ciebie znacznie więcej niż myślisz! „ Dla boga bowiem nie ma nic niemożliwego”

„ Słyszałem twoją modlitwę, widziałem twoje łzy. Uzdrowię cię”  księga Izajasza 38,5

Pamiętaj Jezus często się pytał „Co chcesz, abym Ci uczynił” i mówił „według wiary Twojej niech Ci się stanie” Proś precyzyjnie.

Jak się przygotować:

1. Spowiedź – najlepiej aby już przed mszą z modlitwą o uzdrowienie być po sakramencie spowiedzi, aby podczas mszy już być skupionym na  Jezusie

2. Przebaczenie – zastanów się komu powinieneś, powinnaś przebaczyć. Czy są osoby, którym musisz przebaczyć, pomimo tego, że naprawdę Cię skrzywdzili. Przebaczenie to świadoma chęć. Często żal w sercu czy poczucie krzywdy zostaje. Ale ważne, aby chcieć przebaczyć w Imię Jezusa.  Jak mówił Jezus „A kiedy stajecie do modlitwy, przebaczcie, jeśli macie coś przeciw komuś, aby także Ojciec wasz, który jest w niebie, przebaczył wam wykroczenia wasze». Mk 11,25

3. Wiara – „ Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie tej górze: „Podnieś się i rzuć w morze”, a nie zwątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie. Dlatego powiadam wam: Wszystko, o co prosicie w modlitwie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie” .

Wierz że Jezus jest Tym który uzdrawia i uwalnia. Już od samego początku proś Go o konkretne uzdrowienie czy zmianę konkretnej sytuacji w Twoim życiu.

4. Komunia Święta – podczas przystępowania do komunii – przyjęcia ciała Pana Jezusa, wierz że On ma moc, aby Cię uzdrowić fizycznie i duchowo. Wyobraź sobie że On sam Ciebie przenika i wypełnia światłem. Powierz Jezusowi swoje życie i podziękuj za nie.

5. Uwielbienie. Podczas uwielbienia nie stój biernie angażuj się w śpiew i modlitwy, bo kiedy uwielbiasz Boga pozwalasz mu działać. Nie skupiaj się na swoim problemie, tylko na Bogu.

6. Podczas adoracji zanurz się w Jezusie.

7. Podczas indywidualnej modlitwy wstawienniczej powiedz o co chcesz,aby wstawiennicy się modlili. Modlitwa powinna dotyczyć Ciebie.

Program spotkania: 18:00 – 20:00

  1. Eucharystia
  2. Uwielbieniem i przyzywanie Ducha Świętego.
  3. Krótka konferencja – wprowadzenie w modlitwę o uzdrowienie.
  4. Adoracja i modlitwa o uzdrowienie fizyczne i wewnętrzne.
  5. Indywidualne modlitwy wstawiennicze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *